محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای باید به متخصص مربوطه مراجعه کنید  شرکت ایلیا گلس می تواند با نیروی متخصص خود در زمینه محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای به شما عزیزان کمک کند در صورت نیاز به محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای می توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

 

محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

 

محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای با توجه به نوع دربو برند آن و کشور سازنده  و محلی که درب را به کار می رود متفاوت می باشد انواع مختلفی از درب های اتوماتیک شیشه ای  ظاهرهای مختلف  وجو دترد که در ادامه به آن ها اشاره کردیم در صورت اطلاع از چگونگی محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای با کارشناسان ما در تماس باشید.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

 بازار انواع زیادی از درب های اتوماتیک را ارائه می دهد. آنها اغلب در فروشگاههای خرده فروشی ، ساختمانهای تجاری و دفاتر ، ساختمانهای عمومی و کلینیکهای مختلف یافت می شوند. مزایایی که کاربران هنگام استفاده از این درها از آن بهره مند می شوند شامل سهولت کار و اقدام سریع است. مزایایی که برگزارکنندگان هنگام نصب این درها به دست می آورند ایمنی ، بهبود زیبایی ظاهری و یک روش کارآمد برای مدیریت دسترسی به ساختمانهای آنها است. اگرچه درب های اتوماتیک در طیف گسترده ای از سبک ها قرار دارند ، اما درهای کشویی اتوماتیک بیشترین استفاده را دارندبرای محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای با ما تماس بگیرید .

 

محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

 درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی (محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای)

درهای کشویی با طراحی تلسکوپی می توانند اثبات شوند که تعداد بازدیدکنندگان زیاد باشد ، اما فضای درب آن باریک است ، زیرا طراحی درب اتوماتیک باعث می شود که دو درب درب به صورت جمعی داخل جیب بچرخد. طرحی که پانل کشویی را به دو قسمت تقسیم می کند که در کنار یکدیگر قرار می گیرند این امکان را به ما می دهد تا در مورد درهای باریک باریکترین استفاده را داشته باشیم.

 درب اتوماتیک شیشه ای کشویی(محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای)

این درب ها نیز بسیار شکننده هستند. این بدان معنی است که تهدید امنیتی بیشتر شده است. درهای معمولی شیشه ای معمولاً از یک قاب فولادی محکم ساخته می شوند که شیشه در داخل آن تعبیه شده است. با این حال ، برای دیوارهای اداری شیشه ای ، ظرافت و سادگی آن چیزی است که باعث می شود به راحتی تخریب شود. برای جلوگیری از دزدی و تروریسم ، نیاز به درهای قوی تری وجود دارد که می توانند در برابر استرس عظیم مقاومت کرده و آزمایش زمان را تحمل کنند.برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای با ما تماس بگیرید .

 درب اتوماتیک شیشه ای تاشو 

از آنجا کهدرب اتوماتیک شیشه ای تاشو نیازی به تحمل آب و هوا و عناصر ندارند ، می توان آنها را از طیف گسترده تری از مواد و در سبک های گسترده تری نسبت به درهای تاشو بیرونی ساخت. بسته به نوع و عملکردی که می خواهید به آنها برسید ، بسته به نوع و عملکردی که می توانید داشته باشید ، می توانند از چوب ، فلز ، شیشه یا ترکیب دیگری از این دو یا حتی هر سه ساخته شوند. هنگام ساختن چوب با استفاده از چوب ، بهتر است به جای رنگ آمیزی چوب سبک از تاریک استفاده کنید و یا سعی کنید رنگ آن را روی چوب بکشید که طبیعتاً زیبا است.

 

امتیاز شما به این مقاله :  قیمت شیشه سکوریت در تهران

 درب اتوماتیک شیشه ای گردان 

درب اتوماتیک شیشه ای گردان خطرناک ترین نوع سیستم درب اتوماتیک موجود است. اما این بدان معنی نیست که آنها کالای مفیدی نیستند. اکثر تولیدکنندگان برای طراحی محصولاتی که دارای دستگاه های امنیتی و حسگرهای متعدد و زائد هستند ، هر کاری ممکن را انجام می دهند. سیستم های درهای گردان معمولاً پیچیده ترین محصولات هر خط اتوماتیک درب هستند. وقتی همه این دستگاه ها با اجزای تنظیم شده صحیح و ورودی های حسی کار می کنند ، هنوز یک جنبه از این درگاه ها وجود دارد که قابل کنترل نیست. این متغیر ، رفتار غیرقابل پیش بینی و غالباً بی تاب از یک کاربر متوسط ​​درب است.برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای با ما تماس بگیرید .

حجم بالای ترافیک پشتیبانی دلیل محبوبیت درب اتوماتیک شیشه ای

ساختمانی که بازدید کنندگان در طول روز وارد آن شده یا از آنجا خارج می شوند ، واقعاً نمی توانند انتخاب بهتری داشته باشند. به عنوان مثال ، در مورد سوپر مارکت ها ، مصرف کنندگان می توانند به راحتی و بدون استفاده از دست خود ، از ورود به محل خارج شده و خارج شوند ، در راه خروج یا هنگام ورود ، متوقف شوند و یا حتی بدون لمس درها ، باز کردن گسترده ای را برای راحتی در آن انجام دهند. این امر به تعداد بیشتری از افراد امکان استفاده از همان درب را می دهد.

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مفید این واقعیت است که از آنجا که درها شفاف هستند ، کاربران از هر طرف می توانند اشخاص طرف مقابل را ببینند ، در نتیجه هرگونه سردرگمی یا خطر هرگونه تصادف را به حداقل می رسانند. علاوه بر این ، باز شدن چنین درهایی باعث باز شدن گسترده ای می شود و کاربران می توانند همزمان وارد مغازه شوند یا از آن خارج شوند. از آنجا که سنسورها در دو طرف ورودی ارائه شده اند ، عبور از آن ایمن باقی می ماند ، بدون اینکه باعث ایجاد تله ای شود.برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای با ما تماس بگیرید .

 

محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

روشنایی و امنیت درب اتوماتیک شیشه ای

در بیشتر مواقع ، درهای کشویی با استفاده از شیشه ای سخت ساخته می شوند و باعث می شوند نور کافی به محوطه نصب شود. این درها به منظور جلوگیری از به دام انداختن سنسورها مجهز شده اند و در صورت خرابی برق به منظور باز کردن اضطراری طراحی شده اند. این ترتیب باید بعد از هر چهار تا پنج ساعت بررسی شود. در صورت خرابی برق معمولی ، سیستم اجازه می دهد تا همه درها را به عقب برگردانیم ، بنابراین فضای بزرگی برای تخلیه در مواقع اضطراری فراهم می کند.برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای با ما تماس بگیرید .

صرفه جویی در مصرف انرژی به علاوه جریان هوا

از آنجا که عمل باز و بسته شدن درب بسیار سریع است ، از بین رفتن قابل توجه گرما وجود ندارد ، در نتیجه پس انداز قابل توجهی در قبض های آب و برق وجود دارد ، در حالی که درجه حرارت برای افرادی که از همان محل استفاده می کنند ، در یک سطح راحت باقی می ماند. علاوه بر این ، این سیستم ها به تنظیم مؤثر جریان هوا ورودی یا خروج از ساختمان کمک می کنند.برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای با ما تماس بگیرید .

محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای 

اما تعمیر اتوماتیک درب فقط مخصوص دستگاههایی نیست که قرار است همه کارها را به تنهایی با دریافت و پاسخ به دستور باز کردن انجام دهند. درهای حسگر از راه دور و درهای دارای سوئیچ مانند درب هایی که در پاسگاه های امنیتی در بعضی از ساختمان ها مانند بانک ها ، بیمارستان ها یا زندان ها وجود دارد. درهای دارای قدرت نیز وجود دارد که به محض فشار آوردن کمی به آن یا در مکانیزم باز کردن درها ، به آرامی فشار داده می شوند ، به آرامی درب سنگین را برای عابر پیاده که قصد عبور را دارد ، باز کنید.برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای با ما تماس بگیرید .

همه این دستگاه ها باید حفظ شوند تا پیام آنها دریافت شود تا همه افرادی که از آن عبور می کنند به طور کامل باز و باز شوند. تعمیر اتوماتیک درب برای جلوگیری از برخورد مشتری در حالی که از ورود و خروج رایگان دستان برای ورودی ها ، دستشویی ها و دسترسی های ایمن و معلول به هر ساختمان استفاده می کنید ، ضروری است. اگرچه می توان یک درب استاندارد روی یک وسیله لولایی را به صورت دستی باز کرد ، بسیاری از افراد با نگرانی از قدرت یا معلولیت به درهای اتوماتیک تکیه می کنند و در صورت نیاز نمی توان آنها را فروکش کرد یا مسدود کرد.

 

امتیاز شما به این مقاله :  قیمت شیشه سکوریت

 

درب اتوماتیک شیشه ای کمکی برای معلولین

درهای اتوماتیک  برای کمک به افراد معلول از طریق درها طراحی شده اند. این درهای باز باعث شده است تا بتواند دریچه ای را برای فرد معلول آسان کند. درب های اتوماتیک درب یک وسیله دستیابی شبیه به آسانسور ویلچر ، آسانسور راه پله یا آسانسور هستند و برای معلولین و سالخوردگان که نیاز به کمک صندلی های چرخدار یا واکرها برای حرکت در اطراف دارند ، کمک بزرگی است. این دستگاه ها ورود و خروج نامحدود از مؤسسات مسکونی و تجاری را تسهیل می کنند.برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای با ما تماس بگیرید .

محاسبه قیمت درب اتوماتیک در تهران

محاسبه قیمت  در شرکت ایلیا گلس بسیار مناسب میاشد حتما با کارشناسان ما در زمینه شیشه ای تماس بگیرید

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای در تهران ارزان

از نظر قیمتی کاملا رقابتی حتی نسبت به رقبا بسیار ارزانتر میباشد حتما با متخصصی ما در ارتباط باشید

امتیاز شما به این مقاله :
User Rating
2.5 based on 3 votes
Service Type
محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای
Description
محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *