ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای با توجه به نوع آن و برند آن برآورد می شود جهت اطلاع از ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای  می توانید با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما راهنمایی کنند.

ارزانترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

 ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

تنظیمات درب اتوماتیک شیشه ای تجاری یک ظاهر طراحی شده زیبا و سازگار با استفاده از آن ، یک ورودی مناسب و کاربردی را ایجاد می کند. از راه حل های کشویی و کشویی جذاب و مناسب ما برای امکانات خود ، از جمله گزینه های داخلی و خارجی ، استفاده کنید.جهت اطلاع از ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای  می توانید با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما راهنمایی کنند.

زیبایی شناسی عالی با عملکرد عالی درب اتوماتیک شیشه ای

درب شیشه ای کشویی ASSA ABLOY SL500 CGL دارای همان اپراتور قدرتمندی است که در سیستم درب کشویی استاندارد ASSA ABLOY SL500 موجود است که شامل ۴ راهنماهای ضد ریزش ضد صعود و چرخ های واگن پشتی دوتایی برای عملکرد برتر. زیبایی شناسی خیره کننده درست تا بالای سر درب ، با یک طرح هدر براق و براق که در قسمت داخلی و خارجی نصب شده است برای ادغام یکپارچه گسترش می یابد. درمجموع ، این درب ورودی همه شیشه ای کشویی به شما امکان می دهد یک ورودی با جذابیت بی نظیر و به یاد ماندنی ایجاد کنید.جهت اطلاع از ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای  می توانید با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما راهنمایی کنند.

ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای تجاری شیک

با درب اتوماتیک شیشه ای تجاری ASSA ABLOY SL500 CGL ورودی ورودی جذاب و جذاب را ایجاد کنید. درهای ورودی با شیشه نمای شیک و منظره ای بدون مانع را ارائه می دهند. درب ورودی شیشه ای تجاری ASSA ABLOY SL500 CGL ما ورودی شما را جذاب ، کاربردی و فراموش نشدنی می کند. درهای ورودی تمام شیشه ای خود را با رنگی یا روکش چرمی دیگر شخصی کنید. حتی می توانید لوگوی شرکتی خود را برای نمایش های حتی خیره‌کننده در صفحات درهای ورودی شیشه ای تجاری ما قرار دهید.

انتخاب پایدار

علاوه بر این ، درب کشویی اتوماتیک ASSA ABLOY SL500 خود را با تجهیزات اختیاری ASSA ABLOY SL500 EcoDoor مجهز کنید – که ضمن افزایش راحتی مشتری ، هزینه های انرژی را کاهش می دهد. مهر و موم های ASSA ABLOY EcoDoor ، گیرنده های مغناطیسی ، بستن هیدرولیک یا شیشه عایق با ضریب U را انتخاب کنید تا عملکرد درب را بیشتر بهبود بخشید و مطابق با ASHRAE 90.1 آنالیز صرفه جویی در مصرف انرژی خود را بخواهید.جهت اطلاع از ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای  می توانید با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما راهنمایی کنند.

ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

سازگاری درب اتوماتیک شیشه ای

بسته درب اتوماتیک شیشه ای  برای برنامه های نصب شده روی سطح ، به آسانی در سازه های موجود با کمی اصلاح یا اصلاح اصلاح شده است. از لحاظ ساخت و ساز برای مقاوم سازی آسان برای دسترسی آسان و رعایت ADA مناسب ، از سطح نصب ASSA ABLOY SL500 می توان با طیف گسترده ای از درب های درب از جمله چوب ، فلز توخالی و استیل استفاده کرد.جهت اطلاع از ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای  می توانید با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما راهنمایی کنند.

قابلیت اطمینان فوق العاده درب اتوماتیک شیشه ای

سیستم های درهای کشویی پنهان بالای ASSA ABLOY SL500 یک ورودی بزرگ و استقبال را ایجاد می کند ، ایده آل برای ساخت و سازهای جدید و مناسب برای مقاوم سازی. درب های پنهان کشویی ASSA ABLOY SL500 که دارای زیبایی شناسی جذاب و عملکردی قوی هستند ، مجموعه ای از راه حل های قدرتمند را ارائه می دهند که می توان به حتی در محیط های پر تردد و پر فشار ، به آنها اعتماد کرد.

ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای  تلسکوپی برای عملکرد استثنایی

در صورت محدود بودن فضا ، درهای تلسکوپی مزیت بزرگی را ارائه می دهند. با درج یک برگ فعال درب کشویی اضافی ، یک درب کشویی تلسکوپی به شما امکان می دهد تا از باز شدن درب شفاف دیگری برخوردار شوید … به خصوص در تنگترین فضاها خوش آمدید.

تلسکوپی ASSA ABLOY SL500 یک درب تلسکوپی است که با ارائه پشتیبانی و ثبات برتر ، استاندارد جدیدی را در عملکرد تلسکوپی تنظیم می کند. درب تلسکوپی ASSA ABLOY SL500 با استفاده از یک طراحی منحصر به فرد “درب در درب” ، یک طراحی خلاقانه دارد که بر سیستم های تعلیق پایین تر بهبود می یابد. وزن این درب را بر روی قسمت ساختاری هدر درب اتوماتیک از طریق دو جعبه ساختاری با آهنگ های آلومینیومی قابل تعویض قرار می دهد.

 

امتیاز شما به این مقاله :  قیمت شیشه سکوریت در تهران

افزایش راحتی ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

درهای اتوماتیک عملکردی مفید در محیط های تمیز اتاق ، افزایش بهره وری و بهبود ایمنی در حمل و نقل تجهیزات ظریف و گران قیمت ارائه می دهند. بسته درب کشویی ASSA ABLOY SL500 Clean Room مناطق فرایند کار را از هم جدا می کند و راحتی ، قابلیت اطمینان و محافظت را برای ساخت و سازهای جدید یا محیط های موجود فراهم می کند.جهت اطلاع از ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای  می توانید با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما راهنمایی کنند.

طراحی شده برای نیازهای شما – سازگار با برنامه شما
اتاق تمیز ASSA ABLOY SL500 موجود در پیکربندی کامل و کامل یا ساید بای ساید ثابت با توقف شیشه ای شیب دار ۴۵ درجه برای جلوگیری از ایجاد گرد و غبار و جلوگیری از ریزش هوا. درب کشویی اتاق تمیز ASSA ABLOY SL500 با نیازهای منحصر به فرد مورد نیاز شما قابل تنظیم و تنظیم می باشد.

ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

انعطاف پذیری درب اتوماتیک شیشه ای

درهای کشویی دارای رعایت طوفان Besam ASSA ABLOY مقاومت ، هم در مورد میامی داد و هم ایالتی فلوریدا برای همه ایالت ها تأیید می کنند. در هر دو تنظیم کامل و بدون تأثیر در دسترس است ، درهای دارای طوفان مقاومتی Besam ASSA ABLOY انعطاف پذیر استحکام بیشتری برای بسته درب شما ایجاد می کند.

ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای دارای امتیاز

ASSA ABLOY Resilience R104 محصولی ممتاز است که دارای پانل های درب باریک و جذاب ، یک سیستم جداسازی لعاب خشک ، ۸۰ فشار طراحی PSF و رتبه بندی ضربه موشکی برای تجهیزات ضروری رده E است که تمامی نیازهای درب توفان شما را برآورده می کند. با توجه به زیبایی شناسی دلپذیر و باز کردن یک نقطه مجزا در هر پنل قابل استفاده برای رعایت کد ایمنی زندگی NFPA 101 ، و در دسترس بودن در هر دو تنظیمات دسته D و دسته E ، گزینه ASSA ABLOY SL500 Resilience R104 گزینه ی قطعی برای درب های اتوماتیک مقاوم در برابر طوفان است.

ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای مقاوم در برابر طوفان

ASSA ABLOY Resilience R128 محصولی ایده آل برای مراکز خانگی ، مراکز باغ و هرگونه کاربردی است که در آن بسته ای از درب بیش از ارتفاع لازم باشد. مجهز به استیل های متوسط ​​یا گسترده و ریل های پایین ۱۰ اینچی ، R128 ساخته شده است تا در برابر سوءاستفاده ای که احتمالاً درب شما از آن استفاده می کند ، ایستادگی کند.

R128 دامنه اندازه های گسترده ، ۱۶ قطعه عرض برای دو قطعه و عرض ۸ ‘برای اسلاید تک و حداکثر حداکثر ارتفاع کلی فریم ۱۲۸ “، با امتیاز ۷۰PSF ، رعایت کد ایمنی زندگی NFPA 101 و موشک بزرگ رده D را ارائه می دهد. آزمایش تأثیرگذاری با R128 ، شما از یک درب گسترده درب اطمینان دارید تا نیازهای چالش برانگیز خود را برآورده سازید.جهت اطلاع از ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای  می توانید با شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما راهنمایی کنند.

 

امتیاز شما به این مقاله :  محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

 

امتیاز شما به این مقاله :
User Rating
2.5 based on 2 votes
Service Type
ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای
Description
ارزان ترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *